Dronowskaz

Witamy w DRONOWSKAZIE WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW I PASJONATÓW BEZZAŁOGOWYCH STATKÓW POWIETRZNYCH.

Wskazówki dronowe? Ciekawe konstrukcje? Nietypowe ujęcia uchwycone kamerą pokładową? Nowe przepisy?

Te i wiele innych tematów znajdziesz właśnie tu! Odwiedzaj to miejsce regularnie po więcej nowości!


Czym w ogóle są te bezzałogowe statki powietrzne?

Lotnictwo bezzałogowe to wciąż nowa technologia, która nieustannie ewoluuje, by cieszyć i pomagać człowiekowi w rozmaitych dziedzinach życia. Drony, bo tak potocznie nazywamy latające bezzałogowce, mają również wyręczać człowieka wszędzie tam, gdzie pojawia się zagrożenie życia... nie tylko ludzi.


Życzymy miłej lektury! Spokojnych wiatrów i wielu naładowanych baterii! 

Zapytaj nas

Nie wahaj się! Skorzystaj z formularza poniżej i opisz nam swoje pytanie. Odpowiemy w ciągu 48 godzin!

Przepisy

"Nieznajomość prawa szkodzi"

Znajdziesz tutaj aktualne regulacje, nowe wytyczne prezesa ULC czy zmiany w rozporządzeniach.

Pierwsze kroki

Czy wiesz jak skalibrować kompas w swoim dronie? Słyszałeś o aplikacji do oznaczania się w powietrzu ale nie wiesz gdzie jej szukać? Ten dział poświęcony jest podstawom użytkowania bezzałogowców. Nie popełniaj bezsensownych błędów, zamiast tego ucz się dobrych praktyk!

Nowości na rynku

Co nowego piszczy w branży dronowej ? Premiery, pokazy, testy. Ten dział poświęcony jest nowinkom z branży BSP. Bądź z nami na bieżąco!

Najczęstsze usterki

Drony jak każde inne urządzenie elektroniczne mogą ulec awarii. W tym dziale prezentujemy najczęstsze usterki oraz metody jak sobie z nimi radzić. Poznając swojego drona od podszewki zwiększasz świadomość oraz bezpieczeństwo wykonywanych operacji!

Już nie amator

Po opanowaniu podstawowych informacji oraz umiejętności pilotażowych czas podnieść poprzeczkę! Loty w trybie ATTI, dobór odpowiednich ustawień kamery przed wykonaniem ujęcia czy stworzenie swojego pierwszego hyperlapse - w tym dziale dowiesz się między innymi o tym i wielu innych przydatnych umiejętnościach.

Więcej

W tym dziale znajdziesz kompilacie ciekawych filmików, przydatne aplikacje fakultatywne, nieszablonowe rozwiązania oraz niecodzienne wykorzystania dronów!

Wyślij do nas wiadomość

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu realizacji zgłoszenia przez Wszechnica Edukacyjna sp. z o.o., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych ("RODO"). *
hCaptcha

skontaktuj się z nami

Wszechnica Edukacyjna sp. z o.o.

Europejskie Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjne
Pilotów Bezzałogowych Statków Powietrznych

 

Siedziba

Aleja Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa

 

Biuro (adres do korespondencji)

ul. Rejtana 17, 02-516 Warszawa

 

Adres e-mail

kontakt@eurodron.com.pl

 

Telefon

+48 502 33 88 02