Dołącz do instruktorów

Otwórz się na karierę w branży dronowej!

Chcesz dołączyć do naszego teamu instruktorów, którzy chcą aktywnie działać i rozwijać się w branży dronowej? Zostań instruktorem z EuroDron.com.pl i szkól przyszłych pilotów!

 

Szukamy osób chcących działać zarobkowo w sektorze dronów na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę.

 

Oferujemy szkolenie kończące się poświadczeniem o spełnieniu wymagań Instruktora dronowego zgodne z wytycznymi Urzędu Lotnictwa Cywilnego oraz podniesienie kompetencji.

 

Wypełnij poniższą ankietę i dołącz do grona specjalistów w nieustannie rozwijającej się gałęzi lotnictwa! To nic nie kosztuje, daj sobie szansę.

Tak
Nie

6. Proszę wskazać rodzaj uprawnień UAVO. *

Kategoria OTWARTA A1/A3
Kategoria OTWARTA A2
Kategoria SZCZEGÓLNA NSTS-01 VLOS do 4kg
Kategoria SZCZEGÓLNA NSTS-02 VLOS do 25 kg
Kategoria SZCZEGÓLNA NSTS-05 BVLOS do 4kg do 2km
Kategoria SZCZEGÓLNA NSTS-06 BVLOS do 25kg do 2 km
Kategoria SZCZEGÓLNA NSTS-09 BVLOS do 25kg
INSTRUKTOR UAVO ( proszę zaznaczyć również uprawnienia na jakie może Pan/Pani szkolić)
Mniej niż rok
1-3 lata
3-5 lat
Więcej niż 5 lat
Tak
Nie
zachodnio-pomorskie
dolnośląskie
wielkopolskie
kujawsko-pomorskie
warmińsko-mazurskie
lubelskie
świętokrzyskie
lubuskie
łódzkie
śląskie
małopolskie
pomorskie
mazowieckie
podlaskie
opolskie
podkarpackie
Tak
Nie
Do świadczenia usług szkoleniowych (np. seria DJI Phantom 3/4, seria Mavic, seria Autel Evo, seria Inspire lub inny)
Do świadczenia usług specjalistycznych (np. posiadający sensor termowizji, teledetekcji, kamerę z wielokrotnym zoomem, dron RTK, dron rolniczy)
Nie posiadam swojego sprzętu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu dopasowania zleceń usług dronowych lub ofert szkoleniowych oferowanych przez EuroDron.com.pl - Europejskie Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjne Pilotów Bezzałogowych Statków Powietrznych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). *

* Informacje na temat zbierania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest EuroDron.com.pl - Europejskie Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjne Pilotów Bezzałogowych Statków Powietrznych z siedzibą przy ul. Rejtana 17 w Warszawie. Dane będą przetwarzane wyłączenie w celu obsługi procesu dopasowania zleceń usług dronowych lub ofert szkoleniowych. Dane nie zostaną odsprzedane ani udostępnione innym podmiotom.