Szkolenia

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową! Organizujemy szkolenia indywidualne oraz grupowe. Jako Europejskie Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjne Pilotów Bezzałogowych Statków Powietrznych szkolimy zgodnie z najnowszymi wytycznymi EASA oraz Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno szkolenia uprawniające do wykonywania lotów w europejskiej przestrzeni powietrznej, jak i szkolenia certyfikowane, czy dodatkowe, rozszerzające wiedzę o innowacyjnym wykorzystaniu dronów w różnych dziedzinach gospodarki.

 

Zachęcamy do sprawdzenia zakładki szkolenia dofinansowane, znajdującej się w górnej części strony, gdzie znajdują się informacje na temat obecnie realizowanych szkoleń z refundacją ze środków unijnych sięgającą nawet 100%!  Nasze szkolenia to dużo przykładów oraz praktycznych zastosowań, które poparte są setkami wylatanych godzin na wielowirnikowcach różnego typu.

Europejskie uprawnienia

Zrób szkolenie z EuroDron i uzyskaj uprawnienia poziomu europejskiego honorowane we wszystkich państwach członkowskich Unii Europejskiej. Uprawnienia nadawane są przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Szkolenia certyfikowane

Zdobądź unikalne kompetencje pilota bezzałogowego statku powietrznego z EuroDron. Latanie w niekorzystnych warunkach, po zachodzie słońca czy w niecodziennych okolicznościach? Nic trudnego! Stawiamy na rozwój kompetencji, które pozwolą Ci wyróżnić się oraz zdobyć doświadczenie, którego ciężko szukać gdzie indziej!

Szkolenia ZAWODOWE

Podczas naszych szkoleń specjalistycznych kładziemy maksymalny nacisk na przykłady zadań realizowanych bezzałogowcem w ramach misji danego typu. Oferujemy szczegółowe szkolenia teoretyczne połączone z lotami praktycznymi. Zostań specjalistą o unikalnych zdolnościach i podnieś swoje kwalifikacje na europejskim rynku pracy!

Wyślij do nas wiadomość

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu realizacji zgłoszenia przez Wszechnica Edukacyjna sp. z o.o., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych ("RODO"). *
hCaptcha

skontaktuj się z nami

Wszechnica Edukacyjna sp. z o.o.

Europejskie Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjne
Pilotów Bezzałogowych Statków Powietrznych

 

Siedziba

Aleja Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa

 

Biuro (adres do korespondencji)

ul. Rejtana 17, 02-516 Warszawa

 

Adres e-mail

kontakt@eurodron.com.pl

 

Telefon

+48 502 33 88 02