E-Learning

Platforma E-Learningowa

Zapraszamy Państwa na naszą platformę e - learningową pilota bezzałogowego statku powietrznego.

 

Znajdą tam Państwo zakres materiałów wymagany przez Urząd Lotnictwa Cywilnego do uzyskania kompetencji pilota wykonującego loty w kategorii szczególnej. Istnieje możliwość zakupu wybranego pakietu szkoleniowego dostosowanego do Państwa potrzeb.

 

Szkolenie kierowane jest do osób, które chcą rozszerzyć swoje portfolio o unikatowe kompetencje lotnicze na miarę XXI wieku. 

 

Poniżej przedstawiamy Państwu najważniejsze funkcjonalności naszej platformy. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym poradnikiem.

Pilot drona
VLOS do 4kg (NSTS-01)

Materiały e-learningowe

Dostęp na 1 miesiąc
Online
Europejskie uprawnienia/E-learning

Cena: 399 299 PLN

kup teraz

#1

Krok 1

Po otrzymaniu dostępu do naszej platformy uzyskają Państwo możliwość zalogowania się i uzyskania treści obejmujących wybrane szkolenie.

#2

Krok 2

Po pomyślnym zalogowaniu się do platformy ukaże się Państwu menu główne z wyborem szkoleń. W podglądzie będą dostępne wszystkie nasze szkolenia oraz egzaminy dostępne w ramach EuroDron.com.pl. Następnym krokiem będzie wybór szkolenia, do którego mamy dostęp (w innym wypadku platforma poinformuje nas o braku możliwości rozpoczęcia szkolenia). Dostęp do egzaminu mają Państwo również z menu głównego. Egzaminy swoim nazewnictwem odpowiadają kursom do nich przygotowującym.

#3

Krok 3

Wybieramy szkolenie zgodne z uprawnieniami, do których uzyskania się przygotowujemy. Postęp szkolenia znajduje się pod miniaturką zdjęcia. Wizualizowany jest on procentowym wskaźnikiem.

#4

Krok 4

Po wybraniu szkolenia zostaną Państwo przeniesieni do podstrony z treścią szkolenia. Treści podzielone są według obowiązujących tematów niezbędnych do zrealizowania, aby uzyskać kompetencje pilota.

#5

Krok 5

Na górze mają Państwo możliwość przełączenia się między szkoleniem a załącznikiem. W załączniku znajduje się nasz autorski przyszły niezbędnik pilota bezzałogowego statku powietrznego. Jest to zbiór najważniejszych pytań i odpowiedzi dla nowych oraz tych bardziej doświadczonych pilotów.

#6

Krok 6

W sekcji ustawienia konta mają Państwo możliwość zresetowania swojego starego hasła oraz ustawienia nowego, jeśli wystąpi taka potrzeba.

#7

Krok 7

Egzamin teoretyczny odpowiadający uprawnieniom, które chce uzyskać kursant będzie odblokowany w dniu podejścia do niego. O terminie egzaminu informujemy Państwa mailowo przed rozpoczęciem szkolenia. Proces egzaminowania odbywa się pod zdalnym nadzorem instruktora lub osoby uprawnionej. Wymogiem jest połączenie wideo podczas wypełniania egzaminu. Będzie ono odbywało się poprzez platformę, przez którą prezentowane były treści. Aby rozpocząć egzamin należy kliknąć “Rozpocznij Szkolenie” -> następnie kliknąć zawartość treści “Egzamin - rodzaj uprawnień” -> następnie kliknąć “Rozpocznij Test”.

#8

Krok 8

Egzamin składa się z pytań zamkniętych. Niektóre z nich, zgodnie z wymogami ULC, są wielokrotnego wyboru (przy takim pytaniu pola wyboru zmieniają swój kształt na kwadrat). Czas na wypełnienie to 60 minut. Pytania można pomijać lub wracać do nich. Pomaga w tym nawigacja dostępna pod nazwą egzaminu. O wyniku egzaminu kursant dowie się od razu po zakończeniu. Życzymy samych poprawnych odpowiedzi! :)

Pilot drona VLOS do 4kg (NSTS-01)

Materiały e-learningowe

Dostęp na 1 miesiąc
Online
Europejskie uprawnienia/E-learning

Cena: 399 299 PLN

Kup teraz

Pilot drona BVLOS do 4kg (NSTS-05)

Materiały e-learningowe

Dostęp na miesiąc
Online
Europejskie uprawnienia/E-learning

Cena: 175 149 PLN

Kup teraz

Pilot drona VLOS <4kg (NSTS-01)

Materiały e-learningowe

dostęp na 12 miesięcy
on-line
europejskie uprawnienia | e-learning

Cena: 599 299 PLN

Kup teraz

Pilot drona BVLOS <4kg (NSTS-05)

Materiały e-learningowe

dostęp na 12 miesięcy
on-line
europejskie uprawnienia | e-learning

Cena: 599 299 PLN

Kup teraz

Wyślij do nas wiadomość

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu realizacji zgłoszenia przez Wszechnica Edukacyjna sp. z o.o., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych ("RODO"). *
hCaptcha

skontaktuj się z nami

Wszechnica Edukacyjna sp. z o.o.

Europejskie Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjne
Pilotów Bezzałogowych Statków Powietrznych

 

Siedziba

Aleja Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa

 

Biuro (adres do korespondencji)

ul. Rejtana 17, 02-516 Warszawa

 

Adres e-mail

kontakt@eurodron.com.pl

 

Telefon

+48 502 33 88 02