O nas

Eurodron | o nas 

Nasza pasja do lotnictwa bezzałogowego wzięła się z nieustannie pojawiających się nowych sposobów jego wykorzystania oraz niesamowitych przeżyć, których doświadczamy przy każdym locie.

 

Drony ciągle ewoluują, co przekłada się na moc możliwości do zastosowania ich w różnych dziedzinach życia gospodarczego i nie tylko. Właśnie to przekonanie było podstawą do powołania Europejskiego Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjnego Pilotów Bezzałogowych Statków Powietrznych.

Naszym celem jest pomoc w uzyskaniu przez pracowników nowych kwalifikacji zawodowych, niezbędnych na europejskim rynku pracy w ramach nowych unijnych przepisów.

Europejskie Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjne Pilotów Bezzałogowych Statków Powietrznych to jeden z obszarów działalności Wszechnicy Edukacyjnej. Zgodnie z Prawem lotniczym jesteśmy wpisani do rejestru podmiotów szkolących Urzędu Lotnictwa Cywilnego (Nr 314RPS-03-2020).

 

Specjalizujemy się w dostarczaniu indywidualnych rozwiązań naszym klientom z wykorzystaniem dronów. Świadczone przez nas usługi, połączone z fachową wiedzą, przyczyniają się do optymalizacji procesów oraz redukcji kosztów w obszarach działania naszych klientów. Oferujemy szkolenia certyfikowane zgodne z rozporządzeniem wykonawczym (UE) 2020/639 w sprawie nowych przepisów na poziomie europejskim – doszkalamy praktycznie oraz egzaminujemy zgodnie ze standardami publikowanymi przez EASA i ULC.

W naszej ofercie znajdą również Państwo szkolenia dodatkowe oraz specjalistyczne, dostosowane do wymogów obecnego rynku pracy, jak i najnowszych trendów w lotnictwie bezzałogowym.

Cenimy sobie indywidualne podejście do kursantów. Nasza firma skupia się przede wszystkim na przedstawieniu szerokiego wachlarza zastosowań dronów.

 

Na naszych szkoleniach dowiesz się nie tylko jak obsługiwać bezzałogowe statki powietrzne, ale również jak wykorzystać je w swojej obecnej pracy, czy też na zupełnie nowym obszarze zawodowym. Specjalizujemy się w projektach związanych z pomiarami, dokumentacją techniczną, dokumentacją FOTO-VIDEO, geodezją, budownictwem, nieruchomościami oraz rolnictwem.

Wyślij do nas wiadomość

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu realizacji zgłoszenia przez Wszechnica Edukacyjna sp. z o.o., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych ("RODO"). *
hCaptcha

skontaktuj się z nami

Wszechnica Edukacyjna sp. z o.o.

Europejskie Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjne
Pilotów Bezzałogowych Statków Powietrznych

 

Siedziba

Aleja Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa

 

Biuro (adres do korespondencji)

ul. Rejtana 17, 02-516 Warszawa

 

Adres e-mail

kontakt@eurodron.com.pl

 

Telefon

+48 502 33 88 02